Запчасти для ТО на Ваш автомобиль
   

вход

покупка

полезная информация

контакты

044 2211510   

097 0157070   

095 1443755  

073 0157070   

 

Звоните, будем рады помочь в подборе ! 

 

  

Shell Helix HX8 5W40

Найкраща технологія активного очищення

Більш ніж учетверо ефективніше за звичайну мінеральну оливу видаляє осад із забруднених двигунів.
Довгострокова стійкість до окислення
На 35% ефективніший захист порівняно з іншими протестованими повністю синтетичними провідними продуктами.
Низька в'язкість, швидка прокачуваність оливи і низьке тертя
Підвищує паливну економічність і полегшує холодний запуск.
Допомагає очищувати і захищати для максимальної ефективності Shell
 
Склад Shell Helix HX8 розроблено із застосуванням передової технології активного очищення. Вона захищає краще за традиційні моторні оливи, постійно запобігаючи утворенню бруду й осаду.
Повністю синтетична моторна олива Shell Helix HX8 була спеціально розроблена для забезпечення кращої сприйнятливості і техніко-експлуатаційних характеристик.
Це дає змогу двигунові працювати з максимальною ефективністю до наступної заміни оливи.
Унікальна формула з низькою в'язкістю Shell була розроблена для забезпечення додаткової економії пального і захисту двигуна для подовжених строків заміни оливи.
 
Тестування Shell Helix
Щоб забезпечити чистоту та захист двигуна, олива має ефективно працювати до самої заміни під час технічного обслуговування автомобіля. Рекомендації деяких виробників щодо тривалих періодів між технічними обслуговуваннями автомобілів обумовлюють ще більшу необхідність зберігання оливою оптимальних властивостей впродовж значних проміжків часу.
Протягом періоду використання олива має забезпечувати дисперсію зростаючої кількості бруду – блокуючи його дію і попереджаючи його повторне відкладення на деталях двигуна.
 
Чому вам варто використовувати оливу Shell Helix HX8:
Високий опір зсуву – Залишається у своєму класі в'язкості протягом всього строку до заміни оливи.
Спеціально підібрані синтетичні базові оливи – зменшують випаровуваність оливи, а отже і витрати оливи і необхідність її долива.
Зводить до мінімуму вібрацію і шум двигуна для більш м'якого й тихого водіння.
 
Специфікації та схвалення
Через те, що різні мастильні матеріали відрізняються своєю якістю, визначено універсальні критерії оцінки експлуатаційних властивостей олив у використанні.
 

Моторні оливи Shell Helix не лише відповідають цим вибагливим міжнародним стандартам, але й перевищують стандартні показники й рівні.

Shell Helix HX8 перевершує показники специфікацій:

API SM/CF; ACEA A3/B3/B4;BMW LL-01; Mercedes-Benz 229.5; VW 502 00/505 00.

корзина

фильтра

масло

 

 

                                           

подбор фильтра, подбор под авто, фильтр подобрать, фильтр автомобильный, авто фильтр, фильтр масляный, фильтр топливный, фильтр воздушный, фильтр салона, фильтр АКПП, фильтр коробки, угольный фильтр, бумажный фильтр, купить фильтр, цена фильтр, фильтры Mann, фильтры Knecht, фильтры Mahle, фильтры Bosch, фильтры Fram, фильтры Champion, фильтры Nipparts, фильтры Denso, фильтры Pulorator, фильтры 4F, фильтры SCT, фильтры Filtron, фильтры Hengst, свечи зажигания, свечи накаливания, подбор свечей под авто, свечи Denso, свечи Champion, свечи Beru, свечи NGK, колодки тормозные, торомзные диски, подбор колодок, колодки передние, колодки задние, подбор дисков тормозных, тормоза, тормозная система, колодки Remsa, дисик Remsa, колодки Ferodo, диски Ferodo, колодки Dafmi, колодки Road House, диски Road House, колодки TRW, колодки ABS, колодки тормозные NK, масло моторное, авто масло, подбор масла, вязкость мала, автомобильное масло, трансмиссионное масло, масло в коробку, масло Mobil, масло Castrol, масло Zic, масло Esso, масло Elf, масло Mannol, масло Shell, масло Liqui Moli, масло Pennasol, масло Nissan, масло Mazda, масло Toyota, масло Honda, масло Subaru, масло Mitsubishi. американское масло, мотороное масло из Америки. Фильтры на ALFA ROMEO, фильтры на AUDI, фильтры на BMW, фильтры на СHEVROLET, фильтры на CHRYSLER, фильтры на CITROEN, фильтры на DACIA, фильтры на DAEWOO, фильтры на FIAT, фильтры на FORD, фильтры на HONDA, фильтры на HYUNDAI, фильтры на KIA, фильтры на LADA, фильтры на LANCIA, фильтры на LAND ROVER, фильтры на MAZDA, фильтры на MERCEDES-BENZ, фильтры на MERCEDES, фильтры на MITSUBISHI, фильтры на NISSAN, фильтры на OPEL, фильтры на PEUGEOT, фильтры на RENAULT, фильтры на ROVER, фильтры на SAAB, фильтры на SEAT, фильтры на SKODA, фильтры на SSANGYONG, фильтры на SUBARU, фильтры на SUZUKI, фильтры на TOYOTA, фильтры на VOLVO, фильтры на VW, фильтры на ZAZ. Скидка, купить со скидкой, накопительная скидка, интернет-магазин, автозапчасти, авто-запчасти, авторасходники, расходники для ТО, техобслуживание автомобиля.

© filterplus.com.ua
-